Przyjęcia urodzinowe

Zajmujemy się organizacją przyjęć urodzinowych zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Jubilat i jego goście wspólnie przygotowują specjalnie wybraną potrawę, a potem ją degustują. Najsłodszym punktem programu jest tort, który dzieci będą mogły udekorować same.

Zapewniamy wszystkie składniki oraz sprzęt do przygotowania potraw, napoje, fartuszki na czas warsztatów, dekoracje urodzinowe, nakrycie stołu oraz opiekę i instruktaż doświadczonego kucharza. Istnieje możliwość przyniesienia własnego tortu. Ostateczna liczba uczestników urodzin potwierdzana jest na 2 dni przed przyjęciem urodzinowym.

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Szkoła gotowania od małego to połączenie nauki i zabawy dla różnych grup wiekowych (zapraszamy dzieci od 7 roku życia).  Warsztaty prowadzone są pod czujnym okiem szefa kuchni Janusza Gancarczyka oraz Kingi Karasińskiej, który poradzi, pomoże i zdradzi sekretny przepis na przepyszne smakołyki. Zapewniamy wszystkie składniki oraz sprzęt do przygotowania potraw, napoje, fartuszki na czas warsztatów. Czas trwania warsztatów ok. 2-3 godziny.

Kontakt

cook nook Nowy Sacz
warsztaty kulinarne nowy sącz
Warsztaty kulinarne dla dzieci
Cook Nook studio kulinarne
warsztaty dla dzieci Nowy Sącz
studio kulinarne cook nook cook nook
warsztaty kulinarne Cook Nook
cook nook nowy sacz
Cook Nook Warsztaty kulinarne
warsztaty dla dzieci Cook Nook
warsztaty kulinarne cook nook
warsztaty kulinarne nowy sacz
warsztaty kulinarne Cook Nook
sad